Stofzuigerfilter schuimstof waterstofzuiger. Delonghi – kenwood VT107334

€9.95 incl btw

Schuimstoffilter voor de waterstofzuiger. Geschikt voor diverse merken en types. Kies aan de hand van de maat het juiste filter.

De maat van dit filter is: (gevouwen zoals op de foto) breed: 20 cm hoog: 17 cm doorsnee: ongeveer 12cm. (aan twee kanten open)

Geschikt voor diverse waterstofzuigers. Vergelijk de maten van uw huidige filter met de maten bij dit artikel.

Geschikt voor o.a.:

DELONGHI
EV100 MAGOSIMAC, LM210 Extra Action Cleaner, W20M, M31 Ex:2 …

Horseback
MAMMY 2000 …

Idros
IDROS VAP, IDROSVAP Press Block, M31EPV, IDROSVAP Plus, LANNEGAPOLVERE BASE, IDROS GENIO, LANNEGAPOLVERE 1300 …

Simac
E 250 HOME WASHER 250, EVC 502E MAGOSIMAC, VD 655W, EVC 504E MAGOSIMAC …

Uragan Magic
MULTIVAC M 31 …

Vetrella
EVC2900E, LAVAMAGIC, WD 20X, PRO LINE WD 20 Lt PLASTICA, WD50XR, PRO LINE WD20 Lt INOX, WD50LT Inox PRO LINE, W&D 1000P, EF430, SILVER WD, PRODIGIO, WD 30XR, EV1700E, WD1300M SILVER, EF 760E TRITON PLUS 1500 EL., RODEO Wet/Dry, EF230, PRO LINE WD30Lt C/CARR. PLAST., EVC2990E THERMA PLUS, THERMA …

Merk

, ,

Aantal

Product

,

Uitvoering

Hoogte filter

past dit onderdeel op mijn stofzuiger

U wilt een bepaald stofzuigeronderdeel bestellen maar weet niet zeker of het gaat passen. Om er zeker van te zijn dat het gekozen onderdeel op uw stofzuiger past vragen wij u de maat van het onderdeel op te meten.

Van de meeste merken is bij ons bekend welke maat bij de stofzuiger hoort. Soms gebeurt het echter dat een merk een afwijkende maat heeft of dat er verschillende maten voor komen bij hetzelfde type stofzuiger. Daarom vragen we u van deze type stofzuigers de juiste maat door te geven.

Hoe meet u op de juiste manier de maat:

1. Pak een centimeter (of schuifmaat) en meet de buitendiameter van de onderkant van de stang of handvat op of de binnendiameter van de stofzuigervoet.

maat
Met een schuifmaat in nauwkeuriger dan een centimeter

2. Kies de maat die u opgemeten heeft bij “maat van de stang” bij het door u gewenste artikel.

De binnendiameter die u opmeet is:(= A) Buitendiameter van de stang is: (=B) In dit geval kiest u voor de diameter bij de optie:maat van het onderdeel
 30 mm tot 31 mm  29 mm   30 mm
 31 mm tot 32 mm  30 mm tot 32 mm   32 mm
 34 mm tot 35 mm  33mm tot 35 mm   35 mm
 37 mm  36 mm tot 37 mm    37 mm
Uw stang gaat OVER de voet mijn stang gaat over de voet ipv er in.32mm of 35 mm
Het kan echter ook zijn dat stang Over de voet gaat. kies in dat geval:
– mijn stang gaat over de voet ipv er in en kies de juiste maat bij de optie: maat van het onderdeel. 32mm of 35 mm.

 

Mijn voet gaat niet van de stang!

Vraag: Hoe haal ik de stofzuigervoet van de stang?

(als de voet te vast zit kunt u een hamer pakken en langs de stang op het randje van de voet slaan. U krijgt hem er dan wel af)

Mocht u er niet uit komen stuur ons even een mailtje. Wij helpen u graag verder!

 

 

Als u uw merk of typenummer niet kunt vinden op de website of twijfelt of u het juiste product gevonden heeft kunt u hier uw vraag stellen. Vul alle velden zo volledig mogelijk in.

Ingevulde gegevens:
privacy-policy

Kijk op de pagina veel gestelde vragen

 

Verzendkosten:

Nederland: € 3,95 – boven de 25 euro gratis verzending.
België: € 8.95

 

 

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.