Nilfisk hepafilter – H10 – 78601000

10.95 incl btw

Stofzuigerfilters Nilfisk. Hepafilter H10 coupe, neo, one – 78601000 , 78601200

COUPE NEO, ONE B10E05A, NEO POWER, ONE BLUE PARQUET

Stapelkorting!
Hoeveelheid Vaste prijs
1 10.95
2 9.95
3 - 4 8.95
5 - 9 7.95
10 + 6.95

Gratis verzending vanaf € 15!

  • Groot assortiment
  • Voordelig
  • Snel in huis
  • Alle merken leverbaar
  • Afhalen op locatie
  • Levertijd: 1 dag / indien niet voorradig 2-5 werkdagen
Gegarandeerd veilig afrekenen

Nilfisk hepafilters H10

Origineel nummer 78601000

Geschikt voor de Nilfisk neo , coupe , one serie

COUPE NEO 18450401
Coupe Neo
Coupe Neo Black
COUPE NEO ENERGY 18451148
COUPE NEO ENERGY 128350104
COUPE NEO ENERGY 128350103
COUPE NEO ENERGY BLACK 128350103
COUPE NEO ORANJE 18450431
COUPE NEO P 18451153
COUPE NEO P ORANGE 18451153
Coupe Neo Parquet
COUPE NEO POWER 128350102
Coupe Neo Special
Coupe Neo Xtra
COUPE POWER 18451140
NEO BL10P05A128350571
NEO BL10P05A128350571
NEO R10 P05 A128350570
NEO R10P05A128350570
NEO W10 P05 A128350573
NEO W10P05A128350573
ONE
ONE 128350584
ONE 128350589
ONE B10E05A2128350594
ONE BB 10 P05A128350583
ONE BB10P05A 28350583
ONE BGB 0E05 A 2128350594
ONE BLB10P05A128350585
ONE BLB10P05AHB15128390109
ONE BLB10P05A128350585
ONE BLB10P05AHB15128390109
ONE BLUE PARQUET18451185
ONE BRIGHT GREEN 107416512
ONE CHPC 13P08A 28350590
ONE CLEAN AIR 18451190
ONE CLEAN AIR
ONE DARK BLUE 107416511
ONE DARK RED PARQUET 107416513
ONE DBB 10 P05 A-HB 15128350593
ONE DBB10P05A HB15128350593
ONE DRB 10 E05 A 2128350595
ONE DRB10E05A 2128350595
ONE DWPC 13 P08 A128350591
ONE DWPC 13P08A128350591
ONE MBB 10 P05 A128350580
ONE MBB10P05A128350580
ONE PRIME 18451194
ONE PRIME
ONE REACH
ONE REACH 18451193
ONE SWPC13P05A128350587
ONE SWPC 13P05A128350587
ONE WB 10 P05A128350581
ONE WB 10 P05A-HB15EU128390102
ONE WB10P05A 128350581
ONE WB10P05A HB15128390102
ONE WHITE 18451183
ONE WHITE PARQUET 18451187
ONE WHITE PARQUET 18451188
ONE YELLOW 18451181
ONEPC 13P08A

Merk

Product

,

Maat

Uitvoering

U wilt een bepaald stofzuigeronderdeel bestellen maar weet niet zeker of het gaat passen. Om er zeker van te zijn dat het gekozen onderdeel op uw stofzuiger past vragen wij u de maat van het onderdeel op te meten.

Van de meeste merken is bij ons bekend welke maat bij de stofzuiger hoort. Soms gebeurt het echter dat een merk een afwijkende maat heeft of dat er verschillende maten voor komen bij hetzelfde type stofzuiger. Daarom vragen we u van deze type stofzuigers de juiste maat door te geven.

Hoe meet u op de juiste manier de maat:

1. Pak een centimeter (of schuifmaat) en meet de buitendiameter van de onderkant van de stang of handvat op of de binnendiameter van de stofzuigervoet.

2. Kies de maat die u opgemeten heeft bij “maat van de stang” bij het door u gewenste artikel.

 
De binnendiameter die u opmeet is:(= A)Buitendiameter van de stang is: (=B)In dit geval kiest u voor de diameter bij de optie:maat van het onderdeel
 30 mm tot 31 mm 29 mm  30 mm
 31 mm tot 32 mm 30 mm tot 32 mm  32 mm
 34 mm tot 35 mm 33mm tot 35 mm  35 mm
 37 mm 36 mm tot 37 mm   37 mm
Uw stang gaat OVER de voet 

mijn stang gaat over de voet ipv er in.

32mm of 35 mm

Het kan echter ook zijn dat stang Over de voet gaat. kies in dat geval:
– mijn stang gaat over de voet ipv er in en kies de juiste maat bij de optie: maat van het onderdeel. 32mm of 35 mm.

Mijn voet gaat niet van de stang!

Vraag: Hoe haal ik de stofzuigervoet van de stang? (als de voet te vast zit kunt u een hamer pakken en langs de stang op het randje van de voet slaan. U krijgt hem er dan wel af) Mocht u er niet uit komen stuur ons even een mailtje. Wij helpen u graag verder!











    Ingevulde gegevens:
    privacy-policy

    Hier vindt u het antwoord op de meest gestelde vragen. Mocht uw vraag er niet bij staan kunt u natuurlijk altijd contact met ons opnemen. Wij zullen proberen uw vraag zo spoedig mogelijk te beantwoorden.

     Vraag: Hoe gaat het bestellen van artikelen in zijn werk? A: U klikt op de knop plaats in winkelmandje. Hierna kunt u kiezen tussen afrekenen en verder winkelen. Als u kiest voor afrekenen komt u op een pagina waar u ziet hoeveel het artikel kost en hoeveel verzendkosten zijn die u dient te betalen. Daarna worden uw gegevens gevraagd en kunt u eventuele opmerkingen kwijt. Uw bestelling wordt pas verzonden als u op de knop definitief bestellen klikt.

    Vraag: Ik kan niet bestellen. Wat moet ik nu doen?

    A. Geef uw order via het bestelformulier  door. Wij maken de bestelling dan voor u in orde.

     Vraag: Ik wil mijn bestelling betalen maar het geld is terug gestort met de mededeling dat naam en rekeningnummer niet overeen komen A: Heeft u het bedrag overgemaakt op ING NL84INGB0004902828 ten name van Saroparts te Noord-Scharwoude?

    Vraag: Ik wil mijn bestelling betalen maar het rekeningnummer wordt niet geaccepteerd ! A: Het is bekend dat bij een aantal banken het rekeningnummer aangevuld moet worden met een ‘P’, het rekeningnummer wordt dan P4902828.

    Vraag: Ik wil mijn bestelling betalen maar kan de gegevens niet vinden! A: U kunt de betaling overmaken op ING rekening NL84INGB0004902828 tnv Saroparts in Noord-Scharwoude.  Verdere gegevens vindt u onder het kopje contact.

    Vraag: De betaling met Ideal is gelukt. Er staat echter een ander rekeningnummer! A: De Ideal betalingen gaan via een centraal nummer van de bank. U ziet hier dus niet ons rekening nummer staan maar het tussen rekeningnummer van de bank. Als omschrijving staat er ING Bank inzake Saroparts.

    Vraag: Op welke manieren kan ik betalen? A: U kunt via ideal betalen. U kunt het bedrag vooraf overboeken. Wij versturen de artikelen als de betaling binnen is. U kunt de artikelen ook afhalen. U betaald dan op het moment van afhalen contant of met pin. (tenzij anders overeen gekomen)

    Vraag: Ik bestel vanuit het Buitenland hoe zit het met de BTW? A: Als bedrijf beschikt u over een BTW nummer. Dit kunt u invoeren tijdens de bestelling. U komt dan automatisch in aanmerking voor de BTW vrijstelling als uw nummer gecontroleerd is. Vult u het nummer niet in kunnen we geen BTW vrijstelling verlenen.

    Vraag: Hoe weet ik hoeveel verzendkosten ik moet betalen en verschilt dit per artikel? A: Onder het kopje verzendkosten kunt u zien hoeveel verzendkosten wij berekenen. Als u een artikel in het winkelwagentje plaatst en u klikt op afrekenen kunt u zien hoeveel de verzendkosten voor uw specifieke bestelling bedragen en op welke wijze u de artikelen kunt laten bezorgen.

    Vraag: Ik heb iets besteld en direct betaald, we zijn nu een paar dagen verder en ik heb nog niets binnen? A: de oorzaken kunnen zijn: Uw betaling is nog niet bijgeschreven. De overschrijving is mislukt waardoor u het bedrag weer retour gestort heeft gekregen. U heeft wel betaald maar geen bestel bevestiging van ons gekregen. In dit geval kunnen we de bestelling niet verwerken omdat we geen gegevens van u hebben. Neem zo snel mogelijk contact met ons op.

    Vraag: Ik heb een bestelling gedaan maar geen bestel bevestiging gekregen A: U krijgt altijd automatisch een bestel bevestiging als u via de site besteld heeft en op definitief bestellen heeft geklikt. Indien u deze niet heeft gehad kunt u het beste even contact met ons op nemen. Misschien klopt het door u opgegeven e-mail adres niet. Het zou ook kunnen dat uw bestelling niet bij ons binnengekomen is.

    Vraag: Kan ik de artikelen ook afhalen of apart laten leggen? A: Als u in het menu op verkooppunten klikt kunt u zien wat de mogelijkheden hiervoor zijn. U kunt het artikel bestellen via de site en bij de verzendmethode kiezen voor afhalen. Tevens kunt u aangeven waar u het wilt komen afhalen. Als u iets wilt reserveren kunt u dit ook via de mail aan ons laten weten. Wij zorgen ervoor dat het gevraagde artikel op de gewenste dag voor u klaar ligt. U of iemand van uw keuze kan dit dan af komen halen. Op die manier komt u nooit voor niets.

    Vraag: Het type nummer van mijn stofzuiger staat niet vermeld maar de zakken lijken er wel op? A: Het is helaas onmogelijk om alle type nummers apart te vermelden. We hebben geprobeerd om zo volledig mogelijk te zijn maar het kan best dat er af en toe een nummer vergeten is of dat er t/m staat. Als er t/m staat is deze zak geschikt voor uw stofzuiger als het typenummer er tussen valt. Komt u er niet uit of weet u het niet zeker neemt u dan even contact met ons op via ons vragenformulier stofzuigerzakken

    Vraag: Hoe weet ik of het stofzuigeronderdeel wat ik wil bestellen op mijn stofzuiger past? A: De getoonde onderdelen die u te zien krijgt als u het merk van de stofzuiger kiest passen in principe op uw stofzuiger. Wij vragen in het bestelproces om het merk van de stofzuiger. Bij twijfel over de door u geplaatste bestelling zullen wij u om de maat van het stofzuigeronderdeel vragen. Het invullen van het typenummer is geen garantie dat u het juiste artikel ontvangt. Wij kunnen niet alle bestellingen handmatig nakijken. Bij twijfel vragen we u altijd contact met ons op te nemen voor u besteld. U kunt ook zelf de maat van het stofzuigeronderdeel op meten en deze bij de bestelling aan ons doorgeven in het veld opmerkingen!

    Vraag: Zijn de stoffen zakken nu echt beter dan de papieren stofzuigerzakken? A: Met name voor mensen met allergieën zijn stoffen zakken een voordeel. Er wordt namelijk minder fijn stof weer uitgeblazen waardoor de lucht schoner blijft. In een stoffen zak kan net zoveel stof als in een papieren stofzuigerzak en ook de stoffen zak moet u gewoon weggooien als hij vol is. Wel is het zo dat de stoffen zakken minder snel stuk gaan. Dit is dan met name van toepassing als u iets scherps opzuigt.

    Vraag: Zijn de stofzuigerzakken die jullie verkopen dubbelwandig? A: Wij verkopen alleen maar dubbelwandige zakken. Hierdoor is de kans op scheuren minimaal. De nieuwste Miele stofzuigerzakken zijn zelfs van drie lagen materiaal gemaakt.

    Vraag: Hebben jullie nog meer artikelen van Quigg behalve die voor de stofzuiger ? A: Nee wij verkopen van het merk Quigg alleen de artikelen die met de stofzuiger te maken hebben.

    Vraag: Waar vind ik het type nummer van mijn stofzuiger ? A: klik hier voor de uitleg

    • Nederland: € 2.95 – boven de 15 euro gratis verzending.
    • België: € 5.95 – boven de 15 euro € 2.95.
    • Afhalen in de winkel in Noord-Scharwoude – Gratis
    • Voor andere landen zie bestelproces als u het land invoert.

    Beoordelingen

    Er zijn nog geen beoordelingen.

    Wees de eerste om “Nilfisk hepafilter – H10 – 78601000” te beoordelen

    Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *